Babylon Reality s.r.o je realitní agentura zabývající se prodejem a pronájmem nemovitostí. Neoddelitelnou součastí společnosti je tým lidí, kteří se podílejí na vytváření firemní strategie, a to vše v příjemnem prostředí a v duchu přátelské atmosféry!

V současné době hledáme do našeho týmu ambiciózní a spolehlivé kolegy a kolegyně na pozice:

REALITNÍ MAKLÉŘ / MAKLÉŘKA

NÁPLŇ PRÁCE:

zprostředkování prodeje / pronájmu nemovitostí

vlastní akviziční činnost

analýza trhu

poradenská činnost

reporting

další činnosti spojené s prodejem nemovitostí

POŽADUJEME:

min.SŠ vzdělání

obchodní talent

znalost práce na PC a internetu

samostatnost, spolehlivost a časovou flexibilitu

výhodou znalost anglického, nebo ruského jazyka

příjemné a seriózní vystupování

komunikativní osobnost s aktivním přístupem k práci

čistý trestní rejstřík

řidičský průkaz

NABÍZÍME:

práci na ŽL

možnost nadstandardních příjmů

příjemné prostředí v mladém kolektivu

spoluvytváření firemní strategie

možnost dalšího vzdělávaní a postupu

volná pracovní doba