Kariéra

Babylon Reality je realitní agentura zabývající se prodejem a pronájmem nemovitostí. V současné době hledáme do našeho týmu ambiciózní a spolehlivé kolegy a kolegyně na pozice:

Náplň práce:

• zprostředkování prodeje / pronájmu nemovitostí
• vlastní akviziční činnost
• analýza trhu
• poradenská činnost
• reporting
• další činnosti spojené s prodejem nemovitostí

Požadujeme:

• min.SŠ vzdělání
• obchodní talent
• znalost práce na PC a internetu
• samostatnost, spolehlivost a časovou flexibilitu
• výhodou znalost anglického, nebo ruského jazyka
• příjemné a seriózní vystupování
• komunikativní osobnost s aktivním přístupem k práci
• čistý trestní rejstřík
• řidičský průkaz

Nabízíme:

• práci na ŽL
• možnost nadstandardních příjmů
• příjemné prostředí v mladém kolektivu
• spoluvytváření firemní strategie
• možnost dalšího vzdělávaní a postupu
• volná pracovní doba

Nabídky s profesním strukturovaným životopisem zasílejte na adresu:
BABYLON REALITY s.r.o., Renáta Potanková, Strakonická 37, 159 00  Praha 5 - Lahovice
nebo na email: renata.potankova@babylonreality.cz

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Kontakty

  • BABYLON REALITY s.r.o.
  • Strakonická 37, Lahovice
  • 159 00 Praha 5

Rychlý telefon a email

  • Provozní doba 8:00 - 16:30 (Po - Pa)
  • +420 731 108 813
    info@babylonreality.cz
logo-facebook.png, 2,4kB